ЗВЕЗДА СА ПОГОНОМ НА "ИЋ": На вратима и плеј Виртуса! Прави се репрезентација у малом...

ЦРВЕНО-БЕЛИ настављају да склапају тим за ову сезону, а поред Николе Ивановића и Алексе Ускоковића желе да доведу још једног плејмејкера.

ЗВЕЗДА СА ПОГОНОМ НА ИЋ: На вратима и плеј Виртуса! Прави се репрезентација у малом...

Фото: Драгана Стјепановић

Српски плејмејкер Стефан Марковић на мети је Црвене звезде.

За сада се у редовима црвено-белих доста размишља о ангажовању Стефана Марковића, преноси "МоцартСпорт".

ФОТО: Н. Параушић

Стефан Марковић има 33 године и тренутно је слободан играч, што олакшава посао црвено-белима.

Бивши репрезентативац Србије је добар у организацији игре и у одбрани, што је тип "кеца" какав воли тренер Звезде Дејан Радоњић.

"МоцартСпорт" преноси да је Звезда заинтересована за њега, али и да је Марковић: "Као опција црвено-белима примамљива. С тим да је дуг пут од жеље до реализације, а у овом случају нисмо ни дошли до преговора", наводи се у тексту.

(Моцартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

ГОРИ ЊУЈОРК! Никси направили нови брејк против Сан Антонија, Вембањама трагичар! (ВИДЕО)