ВЕЛИКИ УДАРАЦ: Волден напустио Звезду, клуб се огласио - иде у евролигашку конкуренцију за прописано обештећење
ЗВАНИЧНО саопштење клуба са Малог Калемегдана.
Кори Волден Фото Н. Параушић
Кошаркашки прелазни рок је у току, а тимови полако склапају коцкице за предстојећу сезону. Да ће бити великих тумбања у тиму Црвене звезде, показује и најновија вест са Малог Калемегдана - Кори Волден је напустио клуб.
Волден ће сигурно недостајати црвено-белима пошто је био један од најбољих и најконстантнијих играча протекле сезоне, а остаје да се види кога ће Звезда довести као замену.
Саопштење црвено-белих преносимо у целости:
- КК Црвена звезда обавештава јавност да је клуб споразумно раскинуо уговор са америчким интернационалцем Коријем Волденом.
Кори Волден је имао двогодишњи уговор са КК Црвена звезда, а у други евролигашки клуб одлази уз прописано обештећење.
КК Црвена звезда овом приликом се захваљује Корију на свему што је урадио носећи црвено-бели дрес током изузетно тешке такмичарске сезоне 2020-2021, у којој је био важан део и имао велике заслуге за три освојена трофеја (одиграо 59 званичних утакмица у Евролиги и АБА лиги).
Клуб овом приликом жели Корију, који је током прошле сезоне постао део црвено-беле породице, много здравља и спортских успеха у наставку каријере јер је то својим понашањем и људским квалитетима и заслужио.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (2)