БЈЕЛИЦА ОДБИО ПАРТИЗАН: Репрезентативац Србије неће појачати црно-беле
СРПСКИ кошаркаш Немања Бјелица одбио је понуду Партизана.
ФОТО: ФИБА
Црно-бели су данас промовисали Алексу Аврамовића у новог играча, али репрезентативац Србије неће доћи у тим Жељка Обрадовића прености "Спорт клуб".
Искусни 33-годишњак је слободан у избору нове средине након што му је истекла сарадња са Мајами Хитом.
Бјелица је каријеру почео у Партизану, а играчку афирмацију стекао је у Црвеној звезди под вођством Светислава Пешића. Наступао је за Басконију и Фенербахче, где је сјајно сарађивао са новим тренером Партизана Жељком Обрадовићем. Каријеру је наставио у НБА лиги. Био је члан Минесоте, Сакрамента и Мајамија.
Очигледно да је бивши НБА играч био велика жеља црно-белих, али од сарадње неће бити ништа.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
НБА ЗВЕЗДЕ ШОКИРАНЕ МЕСИЈЕВИМ УГОВОРОМ: "Ово је лудило, треба децу уписивати на фудбал"
05. 07. 2021. у 22:24
ВЛАДЕ ЂУРОВИЋ ЗА "НОВОСТИ" О ДЕБАКЛУ СРБИЈЕ "Кокошков ником није ни подвикнуо"
06. 07. 2021. у 08:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)