ИТАЛИЈАНУ ЛЕПО У НЕМАЧКОЈ: Тринкијери остаје у Бајерну до 2023.
ТРЕНЕР кошаркаша Бајерна из Минхена Андреа Тринкијери продужио је данас уговор са тим клубом до 2023. године.
Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Тринкијери је прошле сезоне водио Бајерн до петог места на крају регуларне сезоне у Евролиги, са скором 21/13, након чега је баварски тим поражен у четвртфиналу.
Бајерн је под вођством Тринкијерија освојио немачки куп и пласирао се у финале домаћег шампионата у којем је поражен од Албе.
Тринкијери је на клупу Бајерна сео 2020. године пошто је напустио Партизан.
Препоручујемо
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење
ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.
21. 01. 2026. у 07:00
ЕНГЛЕСКА У НЕВЕРИЦИ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
21. 01. 2026. у 16:00
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)