ОБРАДОВИЋ У ДЕЛИРИЈУМУ ПЕВА ПАРТИЗАНУ: Кића жени сина и ори се "Да волим црно-беле" (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 06. 2021. у 10:18

ЛЕГЕНДАРНИ кошаркаш Драган Кићановић оженио је сина, а на весељу је, логично било много званица из света кошарке, посебно оних који су са популарним Кићом повезани преко Партизана.

ОБРАДОВИЋ У ДЕЛИРИЈУМУ ПЕВА ПАРТИЗАНУ:  Кића жени сина и ори се  Да волим црно-беле (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Један од њих је и Жељко Обрадовић, који се после три деценије враћа у овдашњу кошарку и то као тренер Партизана, о чему је Курир први писао.

На свадби је било весело, посебно када су се зачули тактови Партизанове навијачке песме "Да волим црно-беле", којом почињу си мечеви кошаркашког клуба из Хумске.

Обрадовић, Тодорић, Кићановић и остали устали су са столица и са много емоције отпевали навијачки хит.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 16:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности