АМЕРИКАНАЦ СТИГАО У ЉУБЉАНУ: Далтон прво појачање Цедевита Олимпије
АМЕРИЧКИ кошаркаш Хејден Далтон нови је играч Цедевита Олимпије, саопштио је клуб из Љубљане.
FOTO: N. Paraušić
Како се наводи, Далтон је прво појачење за екипу Јурице Големца, а потписао једногодишњи уговор уз могућност продужења на још једну сезону.
Крилни кошаркаш пре долсака у Цедевита Олимпију играо за чешку екипу Нимбурка, где је на 13 утакмица у ФИБА Лиги шампиона просечно бележио 11,7 поена, 7,2 скока и 2,3 асистенције за 26,5 минута.
Далтон је три године студирао на универзитету Вајоминг, а професионалну каријеру почео у данским Бакен Берсима.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)