МАТОВИЋ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ СРБИЈЕ: Тренер Партизана добио посебно задужење
ТРЕНЕР КК Партизан Александар Матовић прикључен је репрезентацији Србије.
FOTO: KK Partizan/ABA liga
План је да Матовић своје знање пренесе на кошаркаше кроз индивидуалан рад по ком је већ познат, док се 43-годишњи стучњак неће наћи на клупи тима Игора Кокошкова, преноси "Спорт клуб".
Посао га чека управо крајем месеца када "орлови" играју квалификациони турнир за Олимпијске игре, и то у Београду. Мечеви се играју од 29. јуна до 4. јула.
Тим би требало да се окупи у суботу, а од 18. до 20. јуна кошаркаши играју у Атини Акрополис куп, против Грчке, Порторика и Мексика. Потом се враћају у Београд и када играју још једна припремни меч са Мексиком, 23. јуна.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ДАЈЕМ СВЕ ОД СЕБЕ, НЕ ЖЕЛИМ ДА ГУБИМ! Јокић је био сјајан, али није избегао пораз!
12. 06. 2021. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти
ЛИГА шампиона у суботу увече (18.00) добија новог/старог шампиона, а спектакл на "Пушкаш арени" у Будимпешти донеће окршај актуелног првака Европе ПСЖ-а и новопеченог шампиона Енглеске, Арсенала.
30. 05. 2026. у 07:00
ПРЕНОС, ПСЖ - АРСЕНАЛ: Полиција, статива, голови, драма! Бурно финале Лиге шампиона улази у финиш!
ПСЖ и Арсенал. Финале УЕФА Лиге шампиона. Нова титула за париске "свеце" или прва за лондонске "тобџије"? Сазнајте уз уживо пренос на порталу "Новости".
30. 05. 2026. у 19:30 >> 19:50
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)