ЈОКИЋ УНИШТИО ПОРТЛАНД: Експлозија Србина за брејк Денвера (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

28. 05. 2021. у 08:10

НИКОЛА Јокић је поново предводио Денвер до победе у плеј-офу, пошто је његов тим успео да врати брејк и победи Портланд 120:115.

ЈОКИЋ УНИШТИО ПОРТЛАНД:  Експлозија Србина за брејк Денвера (ВИДЕО)

Foto AP

Јокић је поново био бриљантан. МВП партија од 36 поена, 11 скокова и 5 асистенција, а треба споменути и сјајног Остина Риверса који је био један од кључних играча са 21 поеном и 4 скока уз 2 асистенције.

У редовима Портланда се истакао Дејм Лилард са 37 поена и 5 асистенција, док је 22 убацио Си Џеј Мекалум, 18 Норман Пауел, а 17 Кармело Ентони.

Утакмица је отворена "ватром". У првој четвртини је убачено чак 69 поена пошто су Нагетси водили са 39:30, па су Блејзерси морали својски да се потруде не би ли надокнадили тај заостатак.

Захваљујући сјајном Јокићу, Портланд није успео да се врати у вођство и на полувремену имао 5 поена заостатка, а Јокића нису заобишле ни батине противничких центара, као што можете видети у ситуацији са Енесом Кантером.

У трећој четвртини, водила се велика борба што се прелило и на остатак меча и гледали смо велику драму. Када је деловало да ће бековски део Портланда потпуно надиграти Денверов, тада се појавио Остин Риверс.

Погађао је неке битне шутеве, поготово далекометну тројку преко Дејма Лиларда и са две тројке одбио налет Блејзерса. Потом је Јокић дошао до даха, па је при резултату 118:115 и промашеним слободним бацањима Монтеа Мориса ухватио офанзивни скок и поставио коначних 120:115.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави