УКЛЕТО СВЕТСКО ПРВЕНСТВО: Трећи новинар умро на Мундијалу у Катару
Нова непријатна вест је стигла са Светског првенства у Катару. Потврђена је смрт још једног новинара који је радио овај Мундијал. Ради се о Роџеру Пирсу, техничком директору ИТВ спорта.
ФОТО: Профимедиа
Пирс је на овај трагичан начин постао трећи новинар у низу који је преминуо у Катару после Грента Вала и Халида Ал-Мислама.
Репортер ИТВ спорта Марк Пугач опростио се од Пирса у саопштењу.
- Имамо доста тужних вести у Катару. Преминуо је наш технички директор Роџер Пирс, који је извештавао са свог осмог Светског првенства. Роџер је био веома цењена личност у свом послу, а у ИТВ-у је био задужен за логистику и планирање извештавања о догађајима, као што су Светско и Европско првенство у фудбалу и Светско првенство у рагбију. Увек је имао осмех на лицу и измамљивао је осмех других људи - изјавио је Пугач.
Роџер Пирс је имао 65 година, док се давне 2001. године придружио ИТВ-у, да би само седам година касније постао и технички директор.
Препоручујемо
ХРВАТ ПОБРКАО ЛОНЧИЋЕ! Доспео на стуб срама! Смеје му се цела Европа!
11. 03. 2026. у 11:08
КОШАРКА ВИШЕ НИКАДА НЕЋЕ БИТИ ИСТА! Евролига повлачи радикалан потез
11. 03. 2026. у 10:55
ДА ЛИ ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН НА "КАРАЂОРЂУ"? Стручна комисија ФСС донела одлуку! (ВИДЕО)
11. 03. 2026. у 10:49
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)