ОВО НЕМА ЦЕНУ: Косовска Митровица уз "орлове"! (ВИДЕО)
ФУДБАЛСКА утакмица између Србије и Бразила вечерас се прати и у Косовској Митровици, и то са много страсти.
Foto: Novosti
У пуној "Хали спортова" у северној Косовској Митровици прву утакмицу Србије на Светском првенству прати више стотина навијача.
Foto: Novosti
Уз поруку "Увек навијам за своју Србију" нашу репрезентацију бодрили су на трибинама с грађанима и председник Српске листе Горан Ракић и потпредседник Игор Симић, председмик Привременог органа Косовска Митровица Александар Спирић и бројни Митровчани.
Foto: Novosti
Подсетимо, "орлови" и "кариоке" играју од 20 сати по нашем, средњоевропском времену, а меч Србија - Бразил можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".
Препоручујемо
МАЈСТОРИ, ВИДИМО СЕ МИ ОПЕТ! Србија и Бразил одиграли узбудљив меч, "орлови" поклекли на старту Мундијала
24. 11. 2022. у 21:54 >> 21:55
УЋУТКАЛА ФРАНЦУСКОГ ОФИЦИРА: Како је Милунка Савић добила пакет коњака
23. 11. 2022. у 18:44
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)