ПАО ЈЕ ПРВИ, А ПОТОМ И ДРУГИ ГОЛ НА МУНДИЈАЛУ: Валенсија постаје држављни непријатељ (ВИДЕО)

20. 11. 2022. у 17:30 >> 17:38

КАТАР је на отварању Светског првенства играо против репрезентације Еквадора, а гости од 16. минута имају предност.

Тањуг/АП

ВАР је у 3. минуту спасао голмана Катара Саад Алшиб био трагичар. Енер валенсија је утрчао у шеснаестерац, оборио га је голман Катара, а он је поново затресао мрежу.

Валенсија је био и извођач најстроже казне, био је на висини задатка и лако затресао мрежу за 1:0.

Погледајте тај гол овде

Поново је у 30. минуту Валенсија био стрелац поготка, а нема сумње да је фудбалер Фенербахчеа мотивисан за дуел.

Други погодак погледајте овде

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ПРВО ПА МУШКО: Србија није могла имати тежег противника на отварању Еура, али Пиксијеви орлови се никога не плаше

ПРВО ПА МУШКО: Србија није могла имати тежег противника на отварању Еура, али Пиксијеви ''орлови'' се никога не плаше

ФУДБАЛЕРИ Србије ће данас одиграти свој први меч на Европском првенству у Немачкој, а ривал на ''Велтинс арени'' у Гелзенкирхену биће јој репрезентација Енлеске (21.00).

16. 06. 2024. у 07:30

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло Јуриииш! - нису се провели добро (ВИДЕО)

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло "Јуриииш!" - нису се провели добро (ВИДЕО)

Пред дерби меч 1. кола Европског првенства у фудбалу, у коме играју Србија и Енглеска, много тога бурног дешава се и на улицама Немачке, земље-домаћина ЕУРО 2024.

16. 06. 2024. у 16:40 >> 18:14