ФЕНОМЕНАЛАН ДОЧЕК "ОРЛОВА" У КАТАРУ: Србија је стигла у Доху, навијачи дочекали Пиксија и фудбалере (ВИДЕО)
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије стигла је у Доху. Одмах по слетању "орлови" су имали фантастичан дочек од стране навијача.
ФОТО: Принтскрин/Новости
По слетању у Доху фудбалери Србије пребачени су у хотел који ће бити база чете Драгана Стојковића Пиксија, а тамо су фудбалере дочекали навијачи.
Навијачи су играче Србије дочекали песмом и аплаузима, а нема сумње да ће им то бити додатна мотивација пред почетак Мундијала.
Подсетимо, Србија игра први меч 24. новембра, противник ће бити Бразил, а нација са пуно мотива очекује овај меч.
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
НЕСВАКИДАШЊИ ПРОЈЕКАТ - ГРАД У ОКЕАНУ: ''Корњача'' ће плутати са 60.000 становника
18. 11. 2022. у 17:15
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)