МАЛЕР ЗА МАЛЕРОМ: Још један "орао" повређен! Пикси на великим мукама пред Катар

12. 11. 2022. у 16:04

ПРОСТО је невероватно какав низ малера је задесио фудбалску репрезентацију Србије пред лет на Мундијал у Катар. Листи повређених, на којој су већ Душан Влаховић, Александар Митровић, Иван Илић, Милош Вељковић, сада се придружио још један "орао".

МАЛЕР ЗА МАЛЕРОМ: Још један орао повређен! Пикси на великим мукама пред Катар

FOTO: M. Vukadinović

Наиме, српски репрезентативац Саша Лукић неће путовати у Рим, где ће у недељу његов Торино гостовати Роми Жозеа Мориња.

Лукић вуче повреду због које је пропустио и претходни меч серије А против Сампдорије, а према речима тренера Ивана Јурића, неће играти ни у наредном дуелу "бикова".

- Изостају Пелегри и Лукић, који се још нису опоравили од повреда - поручио је тренер Торина.

Фото: EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Како преноси "Тутоспорт", Лукић ће у току дана отићи на детаљније прегледе како би се утврдило стање повреде за коју се истиче, макар за сада, да није озбиљније природе.

До прве утакмице Србије на Мундијалу против Бразила остало је још 13 дана, па остаје само нада да ће сјајни везиста бити спреман да помогне националном тиму на великој сцени у Катару.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (2)