МАКРОН ДИГАО ФРАНЦУСКУ НА НОГЕ: Мбапе у Марсељу
КИЛИЈАН Мбапе прелази у Олимпик из Марсеља! Овај штос покушао је јуче да "прода" француски председник Емануел Макрон, који је учествовао у једној емисији са јутјуберима на "конкурсу за највећу анегдоту".
ФОТО: АП
Макрон је, после тога, телефоном позвао париску "седмицу" да то и лично "потврди".
- Немогуће! То није у нашем ДНК - поручио је Мпбапе уз осмех и, наравно, оповргао ову "вест".
Фудбалска судбина најбољег француског фудбалера занима целу нацију, али и шире, за њу се интересује читава фудбалска Европа. Фудбалски мађионичар из Бондија још није преломио да ли ће да од следеће сезоне да и даље буде у саставу ПСЖ, или ће се прикључити неком другом европском фудбалском гиганту.
Мбапе, тренутно, према проценама, има највишу вредност међу фудбалерима на свету. "Фудбал бенчмарк" га је проценио на 185 милиона евра, испред Харија Кејна (125), Рахима Стерлинга (125), Џејдона Санча (118), Маркуса Рашфорда (115), Мохамеда Салаха (115) и Нејмара (115). Парижани су већ делимично одахнули, јер је Нејмар недавно продужио уговор са "свецима", а учинио је то и Дракслер, што значи да је катарским власницима и даље главни циљ освајање Лиге шампиона.
Сам Мбапе се тренутно не изјашњава. Претходних дана дао је више интервјуа у сусрет Европском првенству, али му питања о клубу где ће наставити каријеру нису ни постављена.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)