МАРКО НИКОЛИЋ БЕЗ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Локомотива остварила победу која јој ништа не значи, Деспотовић погодио за Рубин

16. 05. 2021. у 16:36

ФУДБАЛЕРИ Локомотиве Москве које са клупе предводи Марко Николић неће следеће сезоне играти у Лиги шампиона.

"Локоси" су победили Урал са 1:0, али тај тријумф им ништа не значи, пошто је било потребно да градски ривал Спартак изгуби од Ахмата. То се није десило пошто је меч у Грозном завршен 2:2.

Црвено-бели су губили са 2:0 после првих 45 минута, но у наставку утакмице су успели преко Промеса и Мозеса да избегну пораз и заврше на другој позицији са бодом више од Локомотиве.

Зенит је шампион и он иде директно у Лигу шампиона, Спартак ће у квалификације. Локомотива ифе у Лигу Европе, а Рубин и Сочи је играти у Лиги конференције.

Иначе, бод тиму из Казања донео је Ђорђе Деспотовић у четвртом минуту надокнаде времена.