УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Шпанац суди финале Лиге шампиона

Часлав Вуковић

12. 05. 2021. у 18:33

КОМИТЕТ за суђење УЕФА одредио је Шпанца Антонија Мигела Матеу Лахоза за судију овосезонског финала Лиге шампиона у којем се састају енглески клубови - Манчестер сити и Челси.

УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Шпанац суди финале Лиге шампиона

Фото: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Ова утакмица је заказана за 29. мај, а град и стадион још увек нису познати након испадања Истанбула из трке због лоше ситуације са вирусом корона у овом граду.

Лахоз је на интернационалној листи арбитара од 2011. године и ово ће му бити прво финале неког такмичења под УЕФА окриљем након што је пре две године у Мадриду био четврти судија у финалу између Тотенхема и Ливерпула.

Он је ове сезоне делио правду на шест мечева елитног такмичења. Треба рећи да је судио први меч четвртфинала између Бајерна и ПСЖ-а. Такође, изабран је и да буде арбитар на Европском првенству.

Финале Лиге Европе између Манчестер јунајтеда и Виљареала правду ће делити Француз Клемен Тупан.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (0)

ИДЕАЛАН СПОЈ: Ова ТРИ хороскопска пара добијају најлепшу децу