ЈУНАЈТЕД ЈЕ КРАЉ ПРЕОКРЕТА: "Црвени ђаволи" губили, па срушили Астон Вилу, Кавани је још увек гол машина (ВИДЕО)

09. 05. 2021. у 18:26

КАДА поведете против Манчестер јунајтеда нисте сигурни да ћете победити. Тако је било и данас. "Црвени ђаволи" су тријумфовали против Астон Виле у гостима са 3:1 у 35. колу Премијер лиге.

ЈУНАЈТЕД ЈЕ КРАЉ ПРЕОКРЕТА: Црвени ђаволи губили, па срушили Астон Вилу, Кавани је још увек гол машина (ВИДЕО)

Мораће Манчестер сити још да сачека на освајање титуле. Клуб са "Олд Трафорда" је одложио славље, највише захваљујући одличном другом полувремену.

Није Јунајтед био добар у првом полувремену. Домаћи су повели преко Траореа у 24. минуту и ту предност сачували до краја првог дела.

Ипак, гости су за само четири минута у наставку успели да преокрену резултат. Прво је Бруно Фернандеш погодио са беле тачке, а онда је Мејсон Гринвуд у 56. минуту погодио за потпуни преокрет.

Коначан резултат поставио је Единсон Кавани који је још једном показао да је још увек нападач светске класе.

До краја меча треба поменути да је фудбалер Астон Виле Оли Воткинс зарадио црвени картон.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:49