ЖИВКОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА ВЕЛИКАНЕ: Српски фудбалер погодио и против Ариса (ВИДЕО)

09. 05. 2021. у 18:00

СРПСКИ фудбалер Андрија Живковић предодређен је да руши великане грчког фудбала. Бивши играч Партизана постигао је други гол у победи против Ариса са 2:0.

Солунски дерби припао је црно-белима, а Живковић је још једном показао класу и да се налази у великој форми.

Погађао је крилни нападач два пута против АЕК-а у победи 3:1 на старту плеј-офа, онда је са два поготка почастио Олимпијакос и сам донео тријумф црно-белима, да би током поподнева затресао мрежу градског ривала који је продубио серију утакмица без победе на четири.

Мреже на "Тумба" стадиону су мировале 69 минута када је Стефан Шваб са беле тачке довео ПАОК до предности.

Коначан резултат поставио је Живковић у првом минуту судијске надокнаде. Искористио је асистенцију Минаја и лагано завршио акцију.

Српском репрезентативцу је ово био 10. првенствни, а укупно 14. гол од како је стигао у Солун и у одличној форми дочекује дерби са Олимпијакосом. За 22. мај је заказано финале Купа Грчке.