ЛУДИЛО У РУМУНИЈИ: Клуж дошао до бода у 93. минуту, комична реакција голмана (ВИДЕО)

03. 05. 2021. у 22:28

УЗБУДЉИВ је био дуел ФЦСБ и Клужа.

Најтрофејнији тим Румуније испустио је победу у великом дербију.

Домаћи састав водио је од 19. минута, смешила им се победа након два пораза и то против актуелног шампиона. Ипак у судијскокј надокнади Андреј Бурка, искусни дефанзивац Клужа прерастао је у јунака.

Од трагичара до јунака није тако дуг пут. Бурка је у 19. минуту направио пенал. Стрелац је био Танасе.

Када су сви већ уписали победу - шок! Ћипријан Деак је центрирао, а Андреј Бурка главом погађа за коначних 1:1.

Треба рећи да се голман домаћина није прославио интервенцијом. Имајући у виду нарав газде ФЦСБ-а Ђиђија Бекалија млади Андреј Влад лако би због оваквог гола могао и отказ да добије.