СВЕ ВИШЕ КЛУБОВА ЖЕЛИ АГУЕРА: Још један премијерлигаш заинтересован за Аргентинца
ФУДБАЛЕР Манчестер ситија Серхио Агуеро напустиће "грађане" на крају сезоне, а све више клубова стало је у ред за његово ангажовање.
Фото: EPA-EFE/Catherine Ivill/POOL
Нови у низу тимова који желе сјајног Аргентинца је Евертон. Проблем "карамелама" може да предствља плата коју има 32-годишњак на "Етихаду" (седмично 275.000 евра). Ипак, надају се да би због броја година могао да пристане на нешто мањи износ.
Медији на Оствру јављају да Евертон у старту може да понуди значајан бонус за потпис, као и оне који би се тицали броја голова и утакмица.
Клуб са "Гудисон парка" није једини који жели Агуера и мораће да изађу са озбиљном понудом испред Аргентинца уколико желе да га приволе да дође у екипу из Ливерпула.
За стрелца 258 голова за Сити до сада се наводно интересују и Челси, Тотенхем, Јувентус, Барселона...
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СВЕ ЋЕ БИТИ ПОЗНАТО: ФА покренула истрагу због догађаја на "Олд Трафорду"
03. 05. 2021. у 14:44
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
НБА ШОК! Никола Јокић опет повређен!
Најновије вести из Денвер нагетса, НБА клуба за који игра Никола Јокић, нису нимало наивне а тичу се управо српског аса.
24. 02. 2026. у 17:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)