ИНТЕР НА КОРАК ДО ТИТУЛЕ: "Неразури" победили Кротоне, Италија после девет година добија новог шампиона

01. 05. 2021. у 20:24

ФУДБАЛЕРИ Интера налазе се на корак од освајања Скудета, пошто су у 34. колу победили Кротоне у гостима са 2:0.

ИНТЕР НА КОРАК ДО ТИТУЛЕ: Неразури победили Кротоне, Италија после девет година добија новог шампиона

"Неразури" би већ сутра могли да буду крунисани у новог шампиона Италије. Да би се то десило потребно је да Аталанта изгуби или одигра нерешено против Сасуола у гостима.

Ако се то не деси у недељу, десиће се врло брзо и Интер ће са трона скинути Јувентус који је последњих девет година освајао титулу.

Мучили су се изабраници Антонија Конте да сломе отпор фењераша Серије А. То нису успели да ураде у првих 45 минута, али јесу у другом полувремену.

Играо се 69. минут када је Кристијан Ериксен искористио додавање Ромелуа Лукакуа и одличним ударцем са неких 16 метара савладао Алекса Кордаза.

Коначан резултат поставио је Ашраф Хакими који је дуплирао предност свог тима у другом минуту судијске надокнаде.

Интер је први на табели са 82 бода, има 14 више од Аталанте, Кротоне је на дну табеле са 18 бодова.