ЈУНАЈТЕД РАЗНЕО РОМУ: Кавани и Фернандеш погађали и немаштали голове, Виљареал бољи од Арсенала (ВИДЕО)

29. 04. 2021. у 23:04

КАКВО вече на "Олд Трафорду". Седам голова је виђено у дуелу Манчестер јунајтеда и Роме. "Црвени ђаволи" су славили са 6:2 после ураганског другог полувремена.

Јунајтед је још једном показао да је краљ преокрета ове сезоне. Много пута се десило да су успевали да дођу до тријумфа када су губили.

Почело је идеално по изабранике Олеа Гунара Солскјера који су у 9. минуту дошли до предности преко Бруна Фернандеша, а у улози асистента се нашао Единсон Кавани.

Ипак, Рома је одиграла одлично у наставку првог дела утакмице, успели су да преокреу резултат погоцима Лоренца Пелегрина и Едина Џека.

Проблем за Паула Фонсеку био је тај што је морао у првом полувремену да извши три принудне измене због повреда.

Фудбалска поезија у другом делу меча виђена је од стране фудбалера Јунајтеда. Успели су у размаку од 38 минута да постигну чак пет голова и тако практично реше питање победника овог двомеча.

Два пута се у стрелце уписао Кавани, а по један гол у том делу сусрета су дали Фернандеш, Погба и Гринвуд.

Реванш на "Олимпику" на програму је за седам дана, а право чудо треба да се деси да "вучица" избори пролаз у финале Лиге Европе.

У другој утакмици дана Виљареал је на свом терену победио Арсенал са 2:1 и тако у добром расположењу дочекује другу утакмицу у Енглеској.

Голове за домаћи тим постигли су Ману Тригерос и Раул Албиол. "Жута подморница" је имала идеалну ситуацију - два гола предности и играча више, али се нису предавали изабраници Микела Артете.

Играо се 73. минут када је Николас Пепе постигао испоставиће се једини погодак за "тобжије".

Виљареал је такође од 80. минута остао са десеторицом после искључења Капуеа, али то гости нису искористили да избегну пораз.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

БИЛЕ ПОСЕБНО ВЕЗАНЕ: Ко је била мајка Бојане Јанковић - преминула пре неколико месеци (ФОТО)

ВОДИТЕЉКА Бојана Јанковић сахрањена је на Новом гробљу у Београду, њу су на вечни починак испратили у великом броју пријатељи, породица, а њен бивши супруг Огњен Јанковић одржао је потресан говор.

29. 04. 2024. у 13:49