ТРЕСЛА СЕ ПРЕЧКА, РОДИЛО СЕ ИЗЈЕДНАЧЕЊЕ: Спартак казнио промашаје црно-белих (ВИДЕО)
МУЧИ се Партизан против Спартака, једва су црно-бели у завршници првог дела повели, да би десет минута пре краја Суботичани стигли до изједначења.
FOTO: M. Vukadinović
Срећковић је шутирао из прекида. Лопта је погодила пречку, а док се оквир гола још тресао, изгледало је да ће се црно-бели одбранити. ипак, у гомили се најбоље снашао Милан Марчић који је затресао мрежу за изједначење.
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ПОБЕДИО "САМО" 2:0: Црно-бела опсада гола Радничког, Којић савладан два пута
11. 04. 2021. у 18:45 >> 20:58
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)