ПЕТАРДА У КРУШЕВЦУ: Младост преокренула против ТСЦ, Славили Рад, Вождовац и Јавор!

24. 04. 2021. у 16:51

ПЕТ дуела одиграно је у оквиру 33. кола Суперлиге Србије.

Вождовац је на "крову" у градском дербију дочекао Чукарички. Домаћи тим је до вођства дошао у 13. минуту голом Милосављевића. Ковач у 31. минуту успева да поравна резултат, док је домаћима победу са "беле тачке" донео Пуртић у 58. минуту.

Јавор је у Ивањици дочекао Мачву. Ивањичани су након ремија против Радничког наставили силовито. Питање победника решено је у првом полувремену. Балабановић је у 3. минуту донео предност Јавору. Имао је прилику да је увећа Илић са пенала у 27. минуту, био је непрецизан, али се искупио у 44. минуту пред крај полувремена када је поставио коначних 2:0.

Милан Бојовић је донео победу екипи Младости. Домаћи тим био је у заостатку од 42. минута, тада је Станојев донео предност ТСЦ-у, потом је Бојовић био прецизан са пенала, а исти играч у 78. минуту поставља коначних 2:1. То је уједно био 10. гол Милана Бојовића у претходних пет дуела.

Узбудљиво је било и под Багдалом. Напредак је дошао до победе од 5:0. Уз хет-трик Мелуновића. Погодио је у 5. минуту, а потом и 54. и 69. Још два гола постигли су Цуковић у 67. и Бачанин у 86. минуту.

Рад је дошао до четврте победе у низу, иако је мало ко то очекивао тим са Бањице налази се тренутно на деоби десетог места. Калуђеровић је у 15. минуту "грађевинарима" донео предност, Шарић је у 48. увећао, а коначан резултат поставио је Дамњановић у 87. минуту.