АЈЗЕЈА ТОМАС: Стојаковић и Дивац у европској петорци у НБА лиги
НЕКАДАШЊИ НБА кошаркаш, тренер и функционер Ајзеа Томас изабрао је најбољу стартну петорку свих времена у најјачој кошаркашкој лиги од европских играча.
Фото: Н.Параушић
Како се наводи, у најбољој стартној постави свих времена у НБА од европских играча, садашњег коментатора и аналитичара америчке телевизијске мреже ТНТ, нашли су се Дирк Новицки, Тони Кукоч, Дражен Петровић, Владе Дивац и Пеђа Стојаковић.
Сјајни бек, који је читаву професионалну каријеру провео у Детроит Пистонсима, 12 пута био је учесник НБА Ол-Стара и два пута је освојио првенство.
Томас је проглашен за једног од 50 најбољих играча у историји НБА и члан је Куће славних.
Препоручујемо
ВУЧЕВИЋ БЛИЗУ ТРИПЛ-ДАБЛА: Дончић упропастио повратак Дејвиса и срушио Лејкерсе
23. 04. 2021. у 07:57
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)