СРБИЈА ЗА ГАВРИЛА: Пиксијев дрес из Нагоје обезбедио невероватну суму за помоћ малишану (ФОТО)
ДРЕС Драгана Стојковића Пискија из времена када је играо за Нагоју, а који је на лицитацију за помоћ малом Гаврилу Ђурђевићу ставио певач Никола Роквић, обезбедио је чак милион динара за поменутог дечака!
FOTO: M. Vukadinović
Роквић је пре неколико дана одлучио да стави у понуду Пиксијев дрес који је отишао за 350.000 динара, али је уплату на рачун обезбедила још неколицина учесника лицитације - иако на крају нису добили дрес!
- Хвала хуманим људима! Победила је понуда од 350.000 дин коју је лицитирао "@еx_ан_амихајловски" ! Захваљујем се и дивном "@коронакиелце2345" који је свакако уплатио 200.000 дин! Такође један наш хумани спортиста је уплатио 250.000 дин.. Компаније "@редбгд" и "@yоубоxwорлд" донираће 200.000 дин. Укупна вредност дреса је фантастичних милион динара! идемо даље - поручио је Роквић путем Инстаграма.
Поменути певач је само један у низу људи, али и самих спортиста, који своје вредне дресове стављају на лицитацију.
(Телеграф)
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)