БУНДЕСЛИГА: Славили Бајерн и Ајнтрахт, Костић асистирао (ВИДЕО)

20. 04. 2021. у 23:17

Ајнтрахт је у Франкфурту победио Аугсбург са 2:0.

БУНДЕСЛИГА: Славили Бајерн и Ајнтрахт,  Костић асистирао (ВИДЕО)

Foto AP

Мартин Хинтерегер је у 37. минуту довео домаћи тим у вођство, док је други гол постигао Андре Силва главом у 58. минуту, на центаршут српског фудбалера Филипа Костића.

Алфред Финбогасон је у 73. минуту за екипу гостију промашио пенал, шутнувши лопту преко гола.

За Ајнтрахт цео меч је одиграо Костић, док је Лука Јовић играо до 79. минута.

Ајнтрахт је трећи на табели са 56 бодова, а Аугсбург је на 11. месту са 33 бода.

Фудбалери Бајерна из Минхена победили су вечерас на свом терену екипу Бајер Леверкузена са 2:0, у мечу 30. кола Бундеслиге.

Бајерн је повео голом Максима Чупо-Мотинга у седмом минуту, да би Џошуа Кимих већ у 13. минуту постигао други гол за баварски тим.

Екипа Бајерна је прва на табели немачког шампионата са 71 бодом, односно има десет више од другопласираног Лајпцига. Леверкузен је шести са 47 бодова.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17