СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Победе Младости, Напретка и ТСЦ-а, реми без голова у Нишу

Часлав Вуковић

18. 04. 2021. у 21:33

ФУДБАЛЕРИ Напретка дошли су до важне победе у борби за опстанак. Крушевљани су славили против Спартака у Суботици са 2:0 у 32. колу Суперлиге Србије.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Победе Младости, Напретка и ТСЦ-а, реми без голова у Нишу

Ђуро Зец (ТСЦ) Фото Н. Параушић

"Чарапане" су до тријумфа предводили Ален Мелуновић и Марко Бачанин који су се уписали у стрелце. Нападачу Напретка је ово био седми гол у првенству.

ТСЦ је у Сенти био убедљив против Вождовца. Изабраници Младена Крстајића су славили са 4:1.

Два поготка постигао је Ненад Лукић који је дошао до бројке од 17 голова у Суперлиги и то га ставља на треће место најбољих стрелаца.

Голове за домаће су постигли и Ђуро Зец и Југ Станојев. Једини погодак за "змајеве" био је дело Немање Милојевића.

Младост је у Новом Саду победила Пролетер са 1:0 поготком Милана Бојовића.

Екипи из Лучана је ово четврти везани тријумф, док је тим Бранка Жигића доживео четврти пораз у последњих пет мечева. Имају само реми против Вождовца.

Утакмицу без голова су одиграли на стаидону "Чаир" у Нишу Раднички и Јавор.

Суперлига Србије, 32. коло

Петак:
Бачка - Војводина 1:2 (0:2)

(Зличић 61 - Зукић 6, 28)
Мачва - Партизан 1:2 (1:1)
(Кнежевић 3 - Асано 43, Л. Марковић 56)

Субота:

Ц. звезда - Радник 2:1 (0:1)
(Саного 54, Иванић 86 - Миловановић 35)

Недеља:
Металац - Инђија 0:0
Нови Пазар - Чукарички 1:3 (1:1)

(Аганспахић 21 - Савић 43, Милајиловић 78, Јовановић 79)
Златибор - Рад 1:2 (0:0)
(Вукић 75 пен - Трнинић 50, Сарић 52)
Пролетер - Младост 0:1 (0:0)
(Бојовић 62 пен)
Раднички - Јавор 0:0
Спартак - Напредак 0:2 (0:1)

(Мелуновић 34, Бачанин 77)
ТСЦ - Вождовац 4:1 (1:0)
(Лукић 45, 68 пен, Зец 63, Станојев 69 - Милојевић 59)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ У ШОКУ, НЕ МОГУ ДА ГА ПРЕПОЗНАЈУ! Легендарни играч, освајач титуле у Барију 1991, дошао на Малме - Црвена звезда, ево како изгледа!