ЧЕЛСИ САВЛАДАО СИТИ У ПОЛУФИНАЛУ ФА КУПА: "Плавцима" поништен гол, они ипак славили

17. 04. 2021. у 22:29

СЈАЈАН меч смо видели у полуфиналу ФА купа између Челсија и Манчестер ситија, а тим Томаса Тухела се на крају пласирао у финале.

ЧЕЛСИ САВЛАДАО СИТИ У ПОЛУФИНАЛУ ФА КУПА: Плавцима поништен гол, они ипак славили

Они чекају ривала, а у другом полуфиналу се састају Саутемптон и Лестер.

Хаким Зијеш је на овом мечу дао два гола, али му је судија један понишђтио, но његов погодак из другог полувремена је био довољан за тријумф.

После само шест минута игре Мароканац је погодио, али је после паса Тима Вернера био у недозвољеној позицији.

Поново му је асистирао Тимо Вернер и успео је везиста Челсија да постигне гол вредан проласка у финале!

До краја меча Сити је нападао, али су офанзивци Ситија, а пре свега Рахим Стерлинг, промашивали своје прилике и на крају тим Пепа Гвардиоле није могао даље

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44