ЧЕЛСИ НЕМИЛОСРДАН ПРЕМА КРИСТАЛ ПАЛАСУ: "Плавци" бројали до четири (ВИДЕО)

10. 04. 2021. у 20:57

ФУДБАЛЕРИ Челсија убедљиво су победили Кристал Палас са 4:1 у гостима у 31. колу Премијер лиге.

ЧЕЛСИ НЕМИЛОСРДАН ПРЕМА КРИСТАЛ ПАЛАСУ: Плавци бројали до четири (ВИДЕО)

Разбио је ВБА "плавце" прошле недеље, али то није много утицало на изабранике Томаса Тухела који су прегазили екипу коју са клупе предводи Рој Хоџсон.

Челси је већ после 30 минута водио са 3:0, головима Хаверца, Пулишића и Зуме. Одличном игром су гости привели прво полувреме крају.

Домаћин је успео да смањи резултат у 63. минуту, а стрелац је био Кристијан Бентеке. Ипак, наставили су "плавци" да нападају и као награда стигао је нови гол.

Коначан резултат утакмице поставио је Кристијан Пулишић другим поготком.

Капитен Кристал Паласа Лука Миливојевић одиграо је читаву утакмицу за свој тим.

Челси се сада налази на четвртом месту на табели са 54 бода, два више од Ливерпула, док је тим са "Селхурст парка" 13. са 38.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45