ЛЕГЕНДА РОМЕ У БОЛНИЦИ: Бивши везиста хоспитализован због короне
BIVŠI фудбалер Роме Данијеле де Роси налази се у болници због инфекције вирусом корона.
Фото: АП
Некадашњи репрезентативац Италије био је позитиван на Ковид-19 након акције националног тима и сада се налази у болници "Спаланци".
Медији преносе да је Де Роси позитиван налаз добио само недељу нада по завршетку утакмица репрезентација Италије у квалификацијама за Светско првенство.
Треба рећи да он од недавно ради у стручном штабу селектора Роберта Манчинија.
Де Роси је истинска легенда Роме у којој је практично провео целу каријеру. Дрес "вучице" је носио од 2001. до 2019. године. Након тога се пензионисао, али је одлучио да се поново активира и одиграо је неколико мечева за Боку Јуниорс.
Дрес репрезентација Италије носио је више од 100 наступа и са њом је био првак света 2006. године.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Б92)
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)