ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Невероватна утакмица у Минхену, Челси славио у Севиљи (ВИДЕО)

А. Илић

07. 04. 2021. у 22:55 >> 22:55

ОДИГРАНЕ су још две утакмице Лиге шампиона, а "реприза финала" прошлогодишње ЛШ оправдала је очекивања навијача.

Бајерн је дочекао ПСЖ на Алианц Арени, а гости су дошли до победе од 3:2 у фантастичном дуелу.

Није изненађење да је Килијан Мбапе био најзапаженији у редовима гостију. Постигао је гол већ у 3. минуту, што је најбрже постигнути гол ПСЖ у Лиги шампиона до сада. Маркињос је повисио на 2:0 у 28. минуту.

Домаћи тим након огла имао је теренску иницијативу. Користи је Ерик Максим Чупо Мотинг у 37, минуту.,

Томас Милер доноси изједначење домаћем саставу у 60. минуту. Ни то није био крај овог узбудљивог меча, у 68. минуту Килијан Мбапе другим голом поставља коначних 3:2.

Порто је у Севиљи "дочекао" Челси. Тим из Лондона славио је 2:0, а Мејсон Маунт постигао је водећи гол у 32. минуту. Бен Шилвел у 85. увећао је на 2:0.

БАЈЕРН - ПСЖ  2:3
(Чупо Мотинг 37', Милер 60'- Мбапе 3', 67' Маркињос 29')

БАЈЕРН: Нојер, Жиле, Павард, Кимих, Сане, Чупо Мотинг, Горецка, Хернандез, Милер, Алаба, Коман.

ПСЖ Навас, Дагба, Диало, Гуаеја, Маркињос, Кимпембе, Ди Мариа, Переира, Мбапе, Нејмар, Драклсер.

КРАЈ ДРУГОГ ПОЛУВРЕМЕНА Бајерн - ПСЖ 2:3, Порто - Челси 0:2

89. МИНУТ - Пада Милер у шеснаестерцу, а домаћи играчи траже пенал. Добили су само корнер. Кимих убацује лопту, бране се гости.

87. МИНУТ - Наставља се офанзива Бајерна. Шутирао је Милер, поново брани Навас.

86. МИНУТ - Шут Алабе завршио је тик уз стативу Наваса.

85. ГОЛ ЧЕЛСИ - Након грешке одбране Бен Шилвел користи дубинску лопту за нови гол. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

77. МИНУТ - НБије Чупо Мотинг искористио шансу један на један са Навасом, а олакшавајућа околност за промашај му је што је био у офсајду.

76. МИНУТ - Сане покушава да проигра Чупо Мотинга, а одбрана му одузима лопту.

67. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Ухватили су Французи домаћина на контру, изашао је пред задњу линију Мбапе, финтирао је ударац, што му је отворило простора за шут. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

63. МИНУТ - Пробао је у шеснаестерцу атрактивно Милер, али "маказице" завршавају преко гола.

60. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Томас Милер главом успева да матира Наваса на додавање Кимиха. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

59. МИНУТ - Мбапе је изашао један на један са Нојером који му је одбранио ударац, а  чак и да је Француз постигао гол не би био признат због офсајда.

57. МИНУТ - Покушао је Сане да пронађе Чупо Мотинга, а испред реагује Кимпембе.

53. МИНУТ - Шансе се ређају као на траци. Уследио је леп напад Бајерна, шутирао је Алаба, а Навас на висини задатка. Уследио је 11. корнер за Бајерн, након чега је Павар имао изгледну шансу, поново брани фантастични Навас.

52. МИНУТ - ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ПСЖ - Нејмар је имао велику прилику, одбранио му је Нојер.

46. МИНУТ - Кимих је опробао ударац, био је изблокиран.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Бајерн-ПСЖ 1:2, Порто-Челси 0:1.

43. МИНУТ - Жели Бајерн до изједначења пре полувремена, а дефанзивци "светаца" на висини су задатка. Имали су Немци два корнера из којих се није родила озбиљна прилика.

37. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Путовала је дуго лопта, нико од дефанзиваца није причао Чупо Мотингу који кажњава свој бивши клуб. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

32. МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Мејсон Маунт доноси Челсију вођство након лепе акције. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

29. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Искористили су гости деконцентрацију домаћих играча и дошли су до новог гола. Мотинг додаје до Маркињоса који успева да погоди гол за, сада већ, велику предност Француза. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

26. МИНУТ - Бајерн је створио теренску иницијативу након примљеног гола. Ипак, не успевају Немци да пробију дефанзивни бедем Француза.

20. МИНУТ - Павар шуутира из шеснаестерца, поново одличан Навас.

18. МИНУТ - Кимих убацује за Горецку, брани Навас. У току је иницијатива Немаца, добро се прани француски тим.

11. МИНУТ - Мбапеу бежи лопта, долази до Дракслера, успева фудбалер ПСЖ-а да затресе мрежу, а немце спашава офсајд.

10. МИНУТ - Горецка је шутирао, прво је био блокиран од стране Маркињоса, потом је натрчао на одбитак, али брани Навас.

7. МИНУТ - Прекид за Бајерн, Џошуа Кимих погађа живи зид.

3. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Невероватан почетак меча. Килијан Мбапе користи простор и додавање Нејмара за вођство гостију. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

1. МИНУТ - Меч на Алијанц Арени је почео.