АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ: Немамо времена за плакање
ТЕШКО да у овом моменту на планети постоји фудбалер који је у четири узастопне утакмице, са укупно 290 минута проведених на терену постигао укупно пет голова.
FOTO: AP
Ово је успео Александар Митровић са пет погодака у три меча за Србију, а уз то се за викенд вратио на терен и у стартну поставу Фулама, којем је помогао само водећим голом у поразу на гостовању Астон Вили (3:1).
- Имали смо сјајних 60 минута иза себе на мечу у Бирмингему и вођство које смо врло брзо просули и дозволили домаћину да дође до убедљивог тријумфа. Сви смо у клубу тужни и разочарани јер нисмо личили на себе у финишу утакмице. Међутим, немамо времена за плакање, па се већ окрећемо првој следећој утакмици, у суботу против Вулверхемптона на нашем терену - рекао је Митровић.
Подсетимо, Александар Митровић је на мечу Србија - Република Ирска (3:2) ушао на терен у 63. минуту и са два сјајна гола матирао госте. Одиграо је 87 минута против Потугалије (2:2), уписао се једном у стрелце, а у Бакуу је играо 86 минута и спаковао Азербејџану два комада за победу од 2:1 и оверио место рекордера свих времена на вечној листи стрелаца са укупно 41 голом.
Препоручујемо
МИТРОВИЋ НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ ФУЛАМА: Астон Вила прекинула низ пораза (ВИДЕО)
04. 04. 2021. у 20:06
МИТРОВИЋ СТАРТЕР ЗА ФУЛАМ ПОСЛЕ ДВА МЕСЕЦА: Српски голгетер напада Астон Вилу
04. 04. 2021. у 17:06
ОГЛАСИО СЕ МИТРОВИЋ НАКОН ГОЛА: Нема времена за плакање има још да се игра
04. 04. 2021. у 21:31
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)