МИТРОВИЋ НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ ФУЛАМА: Астон Вила прекинула низ пораза (ВИДЕО)

04. 04. 2021. у 20:06

ФУДБАЛЕРИ Астон Виле победили су после преокрета Фулам са 3:1 у утакмици 30. кола Премијер лиге.

Фулам је повео у 61. минуту голом српског фудбалера Александра Митровића, а Астон Вила је после тога преокренула головима у завршници, иако до 74. минута није имала шут у гол.

Трезеге је постигао два гола, у 78. и 81. минуту за вођство Астон Виле од 2:1, а коначан резултат поставио је Оли Воткинс у 87. минуту.

Клуб из Бирмингема прекинуо је низ без победе, а после 13. победе у лиги заузима девето место са 44 бода.

Фулам је после 15. пораза у зони испадања са 26 бодова и има три бода мање али и утакмицу више од Њукасла, који је први изнад црте.

КАКВА КЛОПКА: Овако је полиција надмудрила хулигане и похапсила актере велике туче навијача пред вечити дерби (ФОТО/ВИДЕО)

Црвена звезда и Партизан су за суботу, 20. април, имали заказани 173. првенствени "вечити дерби", а пред тај меч који се најављивао и као можда пресудан за шампионску трку, десила се велика туча навијача на улицама Београда. Но, она није дуго потрајала, захваљујући експресној реакцији полиције.

20. 04. 2024. у 16:13