МИТРОВИЋ СТАРТЕР ЗА ФУЛАМ ПОСЛЕ ДВА МЕСЕЦА: Српски голгетер напада Астон Вилу
КОНАЧНО је и тренер Фулама Скот Паркер увидео колико му је потребан Александар Митровић и одлучио је да га уврсти у стартних 11 на утакмици против Астон Виле (17.30).
EPA-EFE/Frank Augstein
Српски нападач је блистао у дресу репрезентације. На три утакмице постигао је пет голова и најзаслужнији је што "орлови" после три кола у квалификацијама за Мундијал имају седам бодова.
Митровић је последњи пут стартер за тим са "Крејвн Котиџа" био још 3. фебруара против Лестера.
У редовима клуба из Лондона се надају да ће сјајни голгетер поновити игре из репрезентације и наставити да решета мреже.
Митровић је последњи гол за Фулам постигао 19. септембра прошле године када је био двоструки стрелац у поразу од Лидса (4:3).
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)