ЧАС ФУДБАЛА НА "ЕМИРЕЈТСУ" Ливерпул убедљив против Арсенала

03. 04. 2021. у 23:11

ФУДБАЛЕРИ Лигерпула уписали су победу на гостовању Арсеналу у дербију 30. кола Премијер лиге (3:0).

ЧАС ФУДБАЛА НА ЕМИРЕЈТСУ Ливерпул убедљив против Арсенала

Где је стао у Београду Диого Жота наставио је у Лондону.

Прво веће узбуђење виђено је у 64. минуту када је Жота довео "црвене" у вођство.

Већ у 68. минуту на семафору је било 2:0 након сјајног соло продора Мохамеда Салаха и очајне реакције штопера домаћих Габријела.

У завршницу меча ушло се са овим резултатом, али головима ту није било крај, јер је изванредни Жота побринуо да Арсенал буде максимално сломљен.

Завршни ударац "тобџијама" португалски нападач учинио је у 82. минуту након што је на лопту упућену Садију Манеу натрчао и у маниру врхунских егзекутора спровео у мрежу.

Ливерпул се овом победом изједначио са Вест Хемом, уз меч више, те сада заузима пето место са два бода мање од четвртопласираног Челсија, док је Арсенал другим поразом у низу ближи средини табеле него местима која воде у европска такмичења.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00