УБЕДЉИВА УВЕРТИРА ПРЕД ДЕРБИ: Партизан "разбио" Металац у Хумској (ВИДЕО)

А. Илић

03. 04. 2021. у 18:06 >> 19:53

ФУДБАЛЕРИ Партизана спремно дочекују "вечити дерби". Славили су против Металца из Горњег Милановца 3:0.

УБЕДЉИВА УВЕРТИРА ПРЕД ДЕРБИ: Партизан разбио Металац у Хумској (ВИДЕО)

90Имао је неколико прилика Партизан да савлада голмана гостију Пулетића у првом полуврмену.

Прво је много чекао Марковић, потом је блокиран Асано, да би неколико напада касније Холендер показао несебичност у два на један ситуацији покушавши да проигра Марковића који је био у офсајду у изгледној прилици црно-белих.

Ипак, до полувремена Сејдуба Сума успева да затресе мрежу. Оборен је Марковић од стране Бојана Млађовића у шеснаестерцу, Сума је извео најстрожу казну за 1:0.

У другом полувремену Партизану је требало свега неколико минута да реши питање победника. Прво је Јојић искористио грешку домаћег тима за 2:0, у 54. минуту, да би Лазар Марковић у 58. минуту затресао мрежу на проигравање Миљковића.

Партизан у среду од 18 часова иде на мегдан Црвеној звезди у 163. вечитом дербију.

Партизан - Металац 3:0

(Сума 44'п, Јојић 54', Марковић 58')

Стадион: Партизана

Судија: Данило Грујић

ПАРТИЗАН: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Остојић, Обрадовић (Урошевић од 66.) – Здјелар (Шћекић од 61.), Јојић – Марковић (Стевановић од 61.), Сума (Павловић од 66), Јовић (Асано од 46.) – Холендер.

МЕТАЛАЦ: Пулетић – Влалукин, Рогач, Пецељ (Грбовић од 59.) , Васиљевић – Крајишник – Цветковић, Максимовић (Јокић од 59.), Зоћевић (Кокир од 59.), Млађовић – Катанић.

Ток дешавања из Хумске пратите на нашем сајту у наставку текста

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

90. МИНУТ - Меч је завршен заслуженом победом црно-белих који су током већег дела меча контролисали игру.

85. МИНУТ - Партизан је овај меч већ архивирао, не желе црно-бели превише да ризикују при овом резултату јер их већ у среду чека дерби.

77. МИНУТ - Период напада црно-велих недостаје само завршница. Пробао је Стевановић, а пре тога и Асано. Ипак добро реагује одбрана.

65. МИНУТ - Уследио је пад ритма након последњег гола Партизана.

58. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Лазар Марковић користи проигравање Миљковића и наставља своју голгетерску серију.

54. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Користи Јојић грешку металца и рутински доноси 2:0 Партизану.

51. МИНУТ - Рогач греши, Сума шутира, а Пулетић сигурно хвата лопту.

47. МИНУТ - Влалукин је опробао ударац, далеко од гола.

46. МИНУТ - Видно је да је Такумо Асано уласком унео енергију у напад Партизана. Ипак, успева одбрана да реагује пре него

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Партизан је био бољи ривал, имали су црно-бели неколико добрих прилика, али до гола су дошли тек у завршници.

44. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Сума је био сигуран, лопта у једну, а Пулетић у другу страну.

43. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА ПАРТИЗАН - Сада се Марковић нашао у продору, оборио га је Бојан Млађовић. Грујић показује на "белу тачку". Чини се да је био непотребан старт пошто је фудбалер Партизана већ упутио центаршут.

42. МИНУТ - Жути картон добио је због приговора Лазар Марковић, црно-бели тражили једанаестерац.

40. МИНУТ - Шутирао је Јовић на проигравање Суме, блокирао је Влалукин - корнер за Партизан.

35. МИНУТ - Опробао је ударац и Крајишник, поново сигуран Стојковић.

33. МИНУТ - Марковић одлично подиже за Јовића, а њему је мало фалило да затресе мрежу.

31. MИНУТ - Максимовић је опробао шут, а Владимир Стојковић одлично постављен.

25. МИНУТ - Поново миран период игре без узбуђења, имао је Јојић једну прилику из прекида, поново је био неуспешан.

15. МИНУТ - Прекид је извео Јојић, био је близу гола Пулетића.

11. МИНУТ - Сима је проиграо Холендера, а он прослеђује до Марковића који је био у офсајду.

8. МИНУТ  - Велика прилика за Партизан. Сума је фантастично проиграо Лазара Марковића који се нећкао предуго, одбрана одбија до Суме, шутира омалени везиста без гола на крају.

3. МИНУТ - Спор темпо на почетку меча. Нема узбуђења.

1. МИНУТ - Утакмица је почела.

Нешто раније Црвена звезда је победила Напредак у Крушевцу резултатом 4:1, више о том мечу читајте ОВДЕ

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01