ЛУДА УТАКМИЦА У ЛУЧАНИМА: Невероватни промашаји, голови као у игрици, а где је одбрана? (ВИДЕО)

03. 04. 2021. у 15:32

ФУДБАЛЕРИ Младости савладали су Раднички из Ниша убедљивим резултатом 4:1.

Није било голова у првом полувремену, а није да домаћин није имао својих шанси. Покушавали су Лучанци, али је изостала завршница. Након 45 минута игре било је 0:0, а да је могло да буде голова, сигурно је да јесте.

Ништа мање узбудљиво није било ни друго полувреме. Бојовић је стрелац био у 62 и 71 минуту, чинило се да је одбрана Радничког у другом полувремену остала у свлачионици, те је домаћин са великом лакоћом долазио до гола гостију, а код првог су Нишлије од судије Зорана Широког тражили офсајд.

У наставку је два гола постигао Лазар Јовановић, први у  74. минуту, а други десет минута касније.

Вељко Трифуновић је шутирао ван шеснаест, а лопта је незгодно одскочила и преварила Максима Миловића, те смо видели гол као у видео игрици, необјашњиво... Погледајте сва дешавања из Лучана:

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17