РОНАЛДОВА ТРАКА ЗА ГАВРИЛА ОБОРИЛА НОВИ РЕКОРД: За 10 сати достигла више од два милиона динара"
РАНИЈЕ током дана осванула је вест у којој се наводи да је хуманитарна организација "Заједно за живот" ставила на аукцију капитенску траку коју је Кристијано Роналдо бацио приликом изласка с терена, а све с циљем помоћи малом Гаврилу.
Фото архива ВН
Аукција је постављена на три дана и сав приход од продаје ће бити дониран као помоћ малом Гаврилу коме је потребно 2.500.000 евра за лечење.
Најзаслужнији за овај чин је дежурни радник који је узео траку и одлучио да је донира у добротворне сврхе.
Само 10 часова је било потребно да трака достигне вредност од 2.000.000 динара!
Са ценом од 2.000.000 динара, ова аукција је већ постала рекордна у Србији када су у питању спортски реквизити, а питање је до колико ће ићи у наредном периоду.
Лицитација ће сигурно расти још и више у наредном периоду, јер до краја аукције има више од 60 сати.
Ова хуманитарна акција је одјекнула и изван граница Србије, а вест је пренела и водећа светска агенција, АП, од које су преузели готово сви медији широм планете.
Уколико сте спремни да лицитирате у овој аукцији, ево где то можете да учините.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗА ПОМОЋ ГАВРИЛУ: Роналдова трака достигла цену од милион динара
30. 03. 2021. у 17:57
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)