ТРАГЕДИЈА НА ЕМИРЕЈТСУ: Легенда Арсенала преко твитера најавила смрт

Марко Паунић
Марко Паунић

30. 03. 2021. у 15:38

НЕКАДАШЊИ водитељ Арсеналовог навијачког канала Клод Калегари преминио је у 58. години живота и изазвао велику тугу међу навијачима лондонског клуба чији навијач је деценијама уназад био.

ТРАГЕДИЈА НА ЕМИРЕЈТСУ: Легенда Арсенала преко твитера најавила смрт

Фото: ЕПА

Човек који је важио за једног од највернијих навијача "тобџија" напустио је овај свет у понедељак 29. марта.

Ову трагичну вест потврдио је његов отац не желећи том приликом да открива узроке смрт свога сина.

Један од његових последњих твитова односио се на одговор поводом критика на његов рад на Арсеналовом навијачком ТВ каналу.

Тај твит се управо односио на то да ће ускоро нестати и придружити мајци како би навијачи коначно били срећни.

Ова вест изазвала је очајање широм света, а данас су друштвене мреже преплављене порукама туге због смрти једног од највољенијих људи у клубу из северног Лондона.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена