АСАНО ТРЕСАО МРЕЖУ ЗА ЈАПАН: "Самураји" понизили Монголију 14:0

30. 03. 2021. у 15:07

ФУДБАЛЕРИ Japana su rezultatom 14:0 pobedili Mongoliju.

АСАНО ТРЕСАО МРЕЖУ ЗА ЈАПАН: Самураји понизили Монголију 14:0

Јапанци су отишли на гостовање Монголији у утакмици 8. кола квалификација за Светско првенство 2022. године у Катару.

Јапан је славио више него убедљиво, 14:0, а један од стрелаца је био и фудбалер Партизана, Такума Асано.

Асано се уписао у стрелце у 91. минуту утакмице, када је погодио за вођство Јапана од 12:0, а после њега су се у стрелце уписали Осако и Инагаки у 92. и 93. минуту утакмице.

Минамото је начео Монголе у 13. минуту, а већ до полувремена је било 5:0 за Јапан, да би у другом полувремену постигли још 9 голова за укупних 14:0 и сигурно прво место у групи Ф.

Јапан има 15 бодова и гол разлику 27:0, док је другопласирана селекција Таџикистана са 10 бодова, Киргистан има 7, Мјанмар 6, а Монголија 3.

(Б92)

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38