СТЕФАН МИТРОВИЋ ДОЛИО УЉЕ НА ВАТРУ: Роналдо може да буде љут, али мислим да лопта није ушла

Танјуг

28. 03. 2021. у 10:49

ФУДБАЛЕР Србије Стефан Митровић задовољан је резултатом који је остварен против Португала у другом мечу квалификација за Светско првенство у Катару 2022. године.

Србије је синоћ одиграла нерешено са Португалом 2:2 на стадиону "Рајко Митић" у Београду, након што је после првих 45 минута губила 0:2.

Дефанзивац Стефан Митровић изнео је своје виђење целе те ситауције из 93. минута.

"Роналдо има своје виђење ситуације, може да буде љут, ја мислим да лопта није ушла. Ми смо на крају срећни резултатом, извукли смо бод на крају. Нисмо презадовољни, ишли смо на победу", рекао је Митровић.

Мислим да као екипа треба да растемо из утакмице у утакмицу, да показујемо срце, храброст и да наставимо да побеђујемо и узимамо бодове, сматра Митровић.

"Примили смо два јефтина гола, знали смо да транзицију треба да избацимо из њихове игре. То нисмо успели у првом полувремену, али показили смо храброст и када је најтеже да смо најбољи. Веома сам поносан на екипу, свака част момцима. Не смемо сада да упрскамо ово што смо урадили у прве две утакмице, треба хладне главе да одемо у Азербејџан. Екипа која буде узимала бодове против тих слабијих екипа ће ићи на СП. То је оно на шта треба да се фокусирамао", рекао је он.

Такође је честитао Александру Митровићу на голу и на рекорду.

"То је момак који је уз Тадића највише дао овој генерацији. То је нешто што од ове утакмице треба да остане у историји", закључио је Стефан Митровић.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01

РУСИ У ШОКУ: Евакуисали 1.500 такмичара из Крокуса, ниједан није страдао од терориста, а сад се буне: Што нас нисте спасили раније? (ВИДЕО)

Терористички напад у Москви, током ког је у тржном центру "Крокус сити хол" убијено најмање 144 људи, могао је да доведе и до још веће трагедије да у једном делу тог објекта није било присебне реакције надлежних. Са том оценом о присебности - не слажу се, међутим, сви спасени.

28. 03. 2024. у 15:51