ЦИРКУС У СРПСКОМ ФУДБАЛУ СЕ НАСТАВЉА: Судија правио хаос у Крагујевцу, искључио погрешног играча, па пеналом донео бодове Радничком (ВИДЕО)

26. 03. 2021. у 08:35

У СРЕДУ и четвртак је играно ванредно, 23. коло Прве лиге Србије, а и овога пута је на теренима широм земље било много узбуђења и - необичних ситуација.

Тако је Раднички 1923 из Крагујевца на свом терену савладао ИМТ 3:1 после два досуђена пенала, а након једног главни судија меча је црвени картон показао - погрешном играчу!

Много узбуђења виђено је на мечу у Крагујевцу! Домаћи су успели да после много мука стигну до победе. У првом полувремену су у неколико наврата остајали без поготка из изгледних ситуација, а нису помагали ни притисци које су у тим тренуцима вршили на главног судију Драгана Чоловића.

У наставку, ИМТ је повео голом Огњена Димитрића, али је у Раднички изједначио у 76. минуту из пенала, поготком Александра Варјачића.

Међутим, оно главно догађало се у надокнади времена, када је Раднички постигао још два поготка и остварио победу, од којих је први стигао у сумњивим околностима.

Након повлачења Николе Глишића као последњег играча одбране - и то могуће ван шеснаестерца - уследио је пенал за домаће и црвени картон додељен Николи Зорићу, играчу који се само задесио у близини!

На снимку се очигледно види да је судија запамтио погрешног играча, као и збуњеност играча ИМТ-а због овакве одлуке.

Немања Томић је искористио и други пенал за Раднички, да би потом из слободног ударца управо он поставио резултат на коначних 3:1.