ЈОВЕТИЋ РЕЖИРАО ПРЕОКРЕТ ПРОТИВ ЛЕТОНИЈЕ: Турска понизила Холандију

24. 03. 2021. у 23:36

Репрезентација Црне Горе савладала је у гостима Летонију са 2:1 на старту квалификација за Светско првенство у Катару.

Домаћи су повели у 40. минуту, голом Икаунијекса.

Ипак, Црна Гора је изједначила већ у наредном, преко Стевана Јоветића.

Фудбалер Монака је донео Црној Гори тријумф, новим голом, у 83. минуту меча.

У другом мечу исте групе, Турска је на свом тернену победила Холандију са 4:2.

Бурак Јилмаз је погодио у 15. минуту, а потом и у 34, а трећи гол за домаће постигао је Чалханоглу на старту другог дела игре.

Холанђани су успели да унесу мало драме у меч, пошто је Класен погодио у 75, а онда и Лук де Јонг у 76. минуту.

Ипак, Јилмаз је новим голом, којим је комплетирао хет-трик, отклонио сваку дилему у 81. минуту меча.

Имали су гости шансу да додатно ублаже пораз, али Мемфис Депај није искористио пенал у судијској надокнади.

Најлакши посао у групи имала је Норвешка, која је са 3:0 савладала Гибралтар.

Норвешка је прва у групи са три бода, колико имају и Турска и Црна Гора.

Летонија је без бодова, прате је Холандија и Гибралтар.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17