СОН НЕ ИГРА ЗА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Мурињо образложио одлуку о фудбалеру из Јужне Кореје
ФУДБАЛЕР Тотенхема Сон Хјун Мин и даље је повређен и пропустиће пријатељску утакмицу Јужне Кореје и Јапана, саопштила је Јужнокорејска федерација (КФА).
Фото архива ВН
КФА је у кратком саопштењу навела да Сон због повреде неће бити део тима који ће у четвртак у Јокохами играти пријатељски меч против Јапана.
Контроверзни позив нападача у национални тим, након што се повредио на мечу против Арсенала, могао је да прерасте у сукоб између његовог клуба и његове федерације.
Сон је због повреде пропустио елиминацију Тотенхема од загребачког Динама из Лиге Европа, као и победу против Астон Виле у недељу.
"Ако играч не може да игра за свој клуб, не може да игра ни за репрезентацију", изјавио је прошле недеље менаџер Тотенхема Жозе Мурињо.
Препоручујемо
ШТА ТИ ДЕЧКО ГЛЕДАШ? Џо Харт био на клупи, али није схватио да је Тотенхем испао од Динама (ФОТО)
19. 03. 2021. у 17:30 >> 17:42
ЏЕНТЛИМЕНСКИ ПОТЕЗ МУРИЊА: Португалац показао величину и у поразу (ВИДЕО)
18. 03. 2021. у 22:50
СЕНЗАЦИЈА У ЗАГРЕБУ: Динамо избацио Тотенхем, Мурињо ће добро запамтити Оршића
18. 03. 2021. у 21:26
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти
ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.
14. 04. 2026. у 09:30
БОСНА У ШОКУ: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)
Најновије вести из Босне и Херцеговине тичу се и Србије.
14. 04. 2026. у 12:19
ТРАГАЧ ИЗ "ПОТЕРЕ" СЕ СРУШИО НА ПОД УСРЕД ЕМИСИЈЕ: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)