ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА! Црно-бели стигли до 16. првенствене победе у низу

20. 03. 2021. у 14:30 >> 16:51

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Бачку у 28. колу Суперлиге Србије. Био је ово 16. узастопни тријумф у првенству, а 18. рачунајући и две победе у Купу.

Стрелци за вицешампиона Србије били су Вујачић у 44, Асано у 59, Лазар Марковић у 62. и Јовић у 88. минуту утакмице.

Партизан је остао други на табели са шест бодова мање и утакмицом више од Црвене звезде.

Бачка је закована за дно табеле и практично је изгубила све шансе да задржи суперлигашки статус.

Следи репрезентативна пауза после које ће Партизан дочекати Металац, а Бачка путује на гостовање Јавору у Ивањици.

Најавио је тренер црно-белих да неће много калкулисати, већ да ће у најјачем саставу истрчати на терен против данашњег противника, то је и учињено.

Партизан има прилику да настави импозантан низ који се протеже од средине децембра прошле године у коме су црно-бели остварили 17 везаних победа у свим такмичењима...

Меч можете пратити уживо на нашем сајту у наставку текста.

ОФК Бачка - Партизан 0:4

(Вујачић 44', Асано 59', Л. Марковић 62', Јовић 89')

Стадион: "Славко Малетин Вава"

ОФК БАЧКА: Милојевић – Стојановић, Здравковић, Рађен – Парађина, Пантић, Жакула, Ескић, Мијатовић – Ратковић, Ашћерић.

ПАРТИЗАН: Поповић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Шћекић (Здјелар), Јојић (Л. Павловић) – Асано (Јовић), Натхо, Л. Марковић – Холендер (Бајбек).

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

88. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Јовић је бисер Партизана, али свака част и Лазару Марковићу на још једној асистенцији.

85. МИНУТ - Сума је извео слободан ударац са 20 метарам после прекршаја над њим, али није било опасности по гол Милојевића.

77. МИНУТ - Лазар Марковић идеално упошљава Бајбека после продора и центаршута са десног крила, али резервни центарфор црно-белих са пар метара шутира у голмана Бачке.

74. МИНУТ - Хокејашка измена у Партизану. Лазар Павловић, Здјелар и Јовић уместо Шћекића, Јојића и Асана.

68. МИНУТ - Лепа комбинација Јојића и Лазара Марковића после које стрелац трећег гола шутира, а голман Милојевић јева одбија лопту у корнер.

62. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Марковић натрчава на лопту после шута Бајбека и то је 3:0. Акцију је по десном крилу започео Асано. Одмах после гола Сума је ушао у игру уместо Натха.

59. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН Асано на асистенцију Јојића.

50. МИНУТ - Центарут Јојића нису успели да "ухвате" Шћекић и Бајбек.

48. МИНУТ - Повређеног Холендера мења Бајбек који у првом озбиљнијем нападу у другом делу пропушта прилику да удвостручи вођство Партизана.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

46. МИНУТ - Уследио је мали прекид, Филип Холендер је са болном гримасом након интервенције уз помоћ доктора црно-белих напустио терен.

44. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН - Игор Вујачић у маниру убитачних нападача главом тресе мрежу за трећи гол у сезони. Центрирао је Такумо Асано по десној страни, лопта стие до дефанзивца црно-белих који главом постиже гол.

41. МИНУТ - Жакула је покушао, Поповић крајњим напорима успева да одбрани ударац...

31. МИНУТ - Покушао је Пантић са дистанце, брани Поповић.

27. МИНУТ - ГОЛ ВИСИ У ВАЗДУХУ - Пробао је ударац Холендер из петерца, а поново Милојевић добро брани. Партизан већ десетак минута врши опсаду гола ривала.

25. МИНУТ - СТРАШАН ШУТ НАТХА - Након корнера лопта долази до Бибраса Натха на ивици шеснаестерца. Шутира Израелац, одлично брани Милојевић.

18. МИНУТ - Опао је у овим тренуцима мало ритам игре, игра се између два шеснаестерца.

13. МИНУТ - НОВА ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ГОСТЕ - Холендер је изашао испред Алексе Станојевића, а голман Бачке изашао је као победник из тог Дуела.

10. МИНУТ - ДОСТА СРЕЋЕ ЗА ДОМАЋЕ. Обрадовић шаље до Холендера, а он погађа стативу већ савладаног Милојевића.

9. МИНУТ - Добра прилика за Бачку, из срца шеснаестерца опробао је Парађина ударац, био је изблокиран.

8. МИНУТ - Корнер за домаћи тим. Лопта иде у петерац, где је сигуран Александар Поповић.

2. МИНУТ - Добра шанса за Партизан. Покушао је Асано, изборио је корнер. Након убацивања Јојића Вујачић шутира, лопта иде крај стативе.

1 - МИНУТ - Меч је почео на стадиону "Славко Малетин Вава".

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45