ЛИГА ЕВРОПА: Гранада, Рома и Арсенал у четвртфиналу

18. 03. 2021. у 21:16

ФУДБАЛЕРИ Гранаде пласирали су се у четвртфинале Лиге Европа, упркос томе што су вечерас у реваншу изгубили од Молдеа.

Молде је победио 2:1, док је шпански клуб у првој утакмици славио резултатом 2:0.

Норвежани су добро почели реванш и рано повели, али је Роберто Солдадо изједначио у 72. минуту и олакшао посао Гранади.

Молде је победио голом из пенала у 90. минуту.

Очекивани пласман у наредну рунду остварили су Арсенал и Рома, који су имали убедљиве предности после првих утакмица.

Рома је у првој утакмици против Шахтјора победила са 3:0, а била је боља и у реваншу, у ком је било 2:1.

Арсенал је прошао Олимпијакос, који је у првој утакмици победио 3:1, док је у реваншу поражен као домаћин са 1:0.

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимиљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44