ПУКЛА "ПЕТАРДА" НА КИШНОЈ ВЕЧЕРИ: Партизан уписао 17. победу у низу у свим такмишењима (ВИДЕО)

15. 03. 2021. у 20:14 >> 20:14

ФУДБАЛЕРИ Партизана у 27. колу Суперлиге савладали су Златибор са 5:1.

ПУКЛА ПЕТАРДА НА КИШНОЈ ВЕЧЕРИ: Партизан уписао 17. победу у низу у свим такмишењима (ВИДЕО)

Фудбалери Партизана наставили су серију и сада су у низу од 17 тријумфа у свим такмичењима.

Последња "жртва" црно-белих била је екипа Златибора. Партизан је повео голом Јовића у 21. минуту, а иницијативу имали су играчи "парног ваљка" током целог меча.

Такума Асано је у 34. минуту уписао нови погодак, а до краја полувремена успео је са пенала да се упише и Бибрас Натхо, Израелац је постигао осми гол у сезони са беле тачке, свој девети.

Ипак, ниоткуда успева Златибор да затресе мрежу у 51. минуту када је Севић са четрдесетак метара искоса покушао да убаци лопту у шеснаестерац, она је незгодно одскочила испред Владимира Стојковића и завршила у мрежи.

До краја меча уписао се и француски фудбалер Жан Кристоф Бајбек првим голом у лиги, играо се тада 74. минут, а потом је Урошевић у 83. минуту поставио коначних 5:1.

ПАРТИЗАН – ЗЛАТИБОР  5:1 (3:0)

(Јовић 21', Асано 34', Натхо 44'п, Бајбек 74', Урошевић 83'- Севић 51')

Стадион Партизана

Игра се без присуства гледалаца

Судија: Милан Митић

ПАРТИЗАН: Стојковић - Живковић, С. Марковић, Вујачић, Урошевић – Шћекић (Павловић од 76.), Јојић (Здјелар од 66.) – Асано (Лутовац од 46.), Натхо (Сума од 46), Јовић - Холендер (Бајбек од 46.). Тренер: Александар Станојевић.

ЗЛАТИБОР: Чупић – Мијаиловић, Стаменковић, Ламбулић, Момчиловић  (Николић од 71.)– Дашић (Хаирлаховић од 60:), Крстић (Судар од 86') – Елиомар (Плавшић од 60.) , Живановић, Севић – Богићевић (Вукић од 60.). Тренер: Љубомир Ристовски.

Ток меча можете да пратите на нашем сајту у наставку текста.

90. МИНУТ - КРАЈ МЕЧА - Убедљива и заслужена победа Партизана

89. МИНУТ - Лутовац спушта за Павловића, а он шутира преко гола.

82. МИНУТ -  ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН - Сума је покушао да пронађе простора на крају лопта долази до Урошевића који шутира кроз ноге Мијаиловићу, погађа једну, па другу стативу и на крају пети гол Партизана.

80. МИНУТ - Јовић је кренуо у контру, пронашао је одличним додавањем Сејдуба Суму који је жеео да буде несебичан и да проигра Лутовца, али лопту скидају дефанзивци Златибора у пресудном тренутку.

74. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН - Побегао је Кристоф Бајбек свом чувару, изашао пред Чупића и успео да се коначно упише у домаћем првенству.

69. МИНУТ - Уследио је дужи прекид због повреде Марка Момчиловића који је при дуелу ударио главом о траву. Након лекарске интервенције Јовић је напустио игру.

62. МИНУТ - Уследио је нешто мирнији период игре. Потом је Урошевић шутирао, био је блокиран, одмах потом послао је добру лопту Лутовцу који касни.

51. МИНУТ - ГОЛ ЗЛАТИБОР - Ненад Севић је извео прекид са преко 40 метара, преварила је лопта Владимира Стојковића и завршила је у мрежи Партизана. Чини се да је киша учинила своје овом приликом.

48. МИНУТ - Исто се игра и у другом полувремену - пред голом Златибора. Покушао је Урошевић да нађе Јовића и да искористи иницијативу, ипак, бране се гости.

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА. Партизан заслужено има убедљиву предност против ривала. Нису гостима ниједном дозволили да угрозе Стојковића, док су лопту и саму игру константно контролисали. То најбоље показује посед лопте који је 71% на страни Партизана.

44. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА ПАРТИЗАН - Јовић је послао до Холендера, лопта у руку погађа Стаменковића. Бибрас Натхо изводи најстрожу казну и као и увек до сада био је прецизан. Девети гол Натха - осми са "беле тачке".

43. МИНУТ - Све је Партизанов Јовић добро одрадио, ослободио се чувара једним потезом, шутирао са десетак метара, одлично брани Чупић.

39. МИНУТ - Холендер прети, скида ударац млади Чупић.

37. МИНУТ - Прети Живковић који је имао превише простора, десни бек погађа стативу након интервенције голмана гостију. Из корнера Вујачић покушава главом, али преко гола.

34. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН  Лопта иде у правцу Холендера који је пропушта Асану, а Јапанац погађа за 2:0.

32. МИНУТ - Поново је Милош Живковић показао да је опасан са бокова. Упутио је одличан центаршут. Чупић скида лопту која долази до Јовића, али млади фудбалер превише размишља шта ће са њом, те одбрана одлично реагује.

30. МИНУТ - Побегао је свом чувару Асано, одлично га проналази Александар Шћекић, Јапанац бива заустављен од стране Чупића у пресудном моменту.

27. МИНУТ - Партизан и након постигнутог гола не препушта контролу лопте гостима. Игра се превасходно на половини Златибора. За сада без већих узбуђења у наставку.

21. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Јојић изводи прекид по левој страни. Побегао је свом чувару млади Светозар Марковић који шаље лопту до усамљеног Немање Јовића!

16. МИНУТ - Поново Јојић покреће акцију, додаје Јовићу, а млади фудбалер успева само да изнуди корнер.

14. МИНУТ - Јојић након прекида шаље у шеснаестерац, касни Игор Вујачић.

12. МИНУТ - ВЕЛИКА ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН - Шутирао је Милош Јојић са приличне удаљености, био је веома близу у покушају да затресе гол Чупића - ипак, крај гола.

7. МИНУТ - Добро Живковић убацује за Холендера, будни дефанзивци Златибора. Тотална офанзива Партизана у уводним минутима.

4. МИНУТ  - Живковић шаље до Асана, добро се бране гости који одмах удвајају Јапанца. Корнер за Партизан. Доста тешки услови за игру, киша пада цео дан у Београду те је доста отежана пас игра.

2. МИНУТ - Партизан напада по десној страни, Урошевић покушавада пронађе Натха, Севић одлично реагује.

1. МИНУТ - Меч је почео, Партизан напада.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00

УКРАЈИНА ПОВЛАЧИ РАДИКАЛНИ ПОТЕЗ: Ово многи нису очекивали, чак су и Руси збуњени пред Олимпијске игре Париз 2024

УКРАЈИНА ПОВЛАЧИ РАДИКАЛНИ ПОТЕЗ: Ово многи нису очекивали, чак су и Руси збуњени пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Јер, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне када се ради о поменутој држави, последња дешавања везана за руске спортисте - помало су изненађујућа. И, тичу се - Украјинаца.

23. 04. 2024. у 15:44