МЕСИ ОВО НЕЋЕ МОЋИ НИКАКО ДА ОДБИЈЕ: Спремили су убитачан пројекат, чека се само "да".
ФУДБАЛСКИ свет више нече бити исти. Меси ће овог лета поново бити главна тема светских медија и жеља најбогатијих клубова.
ФОТО: ЕПА
Како наводи новинар Марсело Белчер, који важи за поузданог када су у питању информације о Аргентинцу.
Он наводи да је ПСЖ убеђен у то да ће довести Лионела Месија, посебно јер су спремили пројекат којим би га задовољили. ПСЖ конкурише као један од малобројних клубова који Аргентинцу може да понуди шта му је потребно.
Новац, јак тим, који ће по најавама Белчера додатно појачати у жељи да коначно Парижани освоје Лигу шампиона.
Наводно је један играч ПСЖ-а после елиминације рекао да му је Меси сада "последњи пут био ривал".
Французи верују да могу да остваре трансфер, а све како би задржали Килијана Мбапеа, те би заједно са Нејмаром они чинили паклену офанзивну тројку.
Маурисио Покетино сигурно задовољно трља руке, комбинација има много, али ће Меси вероватно сачекати понуду новог председника Барселоне Ђоана Лапорте.
Зна се да је Аргентинац дете и икона клуба и сачекаће да види шта је нови челник спремио од појачања.
Препоручујемо
ЛИГА ШАМПИОНА: Ливерпул и ПСЖ у четвртфиналу, Месијева магија недовољна за ново Барсино чудо (ВИДЕО)
10. 03. 2021. у 20:13 >> 23:02
МЕСИ ПРЕТЕКАО РОНАЛДА И ЋАВИЈА Барселона прокоцкала победу против Кадиза
21. 02. 2021. у 19:55
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 19:18
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)