ЗВЕЗДА ЈЕ ЗА КЛАСУ БОЉА ОД МАЧВЕ! Четири гола у мрежи гостију, Катаи двоструки стрелац (ВИДЕО)

11. 03. 2021. у 18:39 >> 21:05

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде савладали су Мачву са 4:0 у заосталој утакмици 20. кола Линг лонг Супер лиге Србије.

Голове за шампиона Србије постигли су Катаи (2),  Павков и Вукановић.

Црвена звезда се овом победом вратила на плус девет у односу на вечитог ривала Партизан који је најближи пратилац.

Погледајте изјаву Дејана Станковића после меча:

87. МИНУТ Катаи својим другим, а четвртим голом на утакмицу ставља тачку на ј.

80. МИНУТ 3:0 Алекса Вукановић!

72. МИНУТ Гобељић мења Родића.

70. МИНУТ Канга опет, овај пут из слободног ударца, лопту Перић избија у корнер. Канга на прву стативу али Перић после мало несигурности граби лопту.

64. МИНУТ Први покушај Канге на утакмици, лопта иде поред гола.

58. МИНУТ Родић главом поред гола

56. МИНУТ прева прилика за Мачву у наставку, завршило је као и два претходна покушава - траљавим шутем и лоптом у Борјановом наручју.

51. МИНУТ Опет КАтали, овај пут из ближе позиције, али Перић зауставља његов шут.

50. МИНУТ Катаи опет покушава са дистанце, али лопта иде преко гола. Наставља се иницијатива шампиона.

49. МИНУТ Прву шансу у другом полувремену пропустио је Ел Фарду Бен. После покушаја Николића није добро захватио одбитак.

ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ дуго је трајала акција црвено-белих, превише су компликовали Иванић и Николић да би на крај уКатаи из полуочаја шутирао преко гола са ивице шеснаестерца.

40. МИНУТ Лукав покушај александра Катаија, само корнер.

26. МИНУТ Стативу погађа Вељко Николић. Иницијатива се наставља, а разлика у квалитету је више него очигледна.

24. МИНУТ 2:0 МИЛАН ПАВКОВ! Иницијатива Звезде крунисана је другим поготком. Гајић асистент после убацивања Иванића.

12. МИНУТ Прелепа акција црвено-белих, али нема згодитка. Није успео млади Вељко николић да крунише дивну акцију у којој су учествовали Бен и Гајић.

9. МИНУТ 1:0 КАТАИ!!! Шутирао је искоса са леве стране у супротну малу мрежу.

7. МИНУТ Бен изводи слободан ударац, проналази Панкова, али дефанзивац црвено-белих шутира непрецизно главом.

3. МИНУТ Прва је припретила Мачва, ако се тако може назвати покушај Обровца који је лако зауставио Борјан.

Утакмица је била одложена због обавеза црвено-белих у Лиги Европе, тачније дуела са Миланом.

Звезда у меч улази са прве поозиције на табели и 71 бодом, шест више, уз меч мање од првог пратиоца Партизана, док је Мачва претпоследња на табели са 20 бодова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МАЧВА 4:0 (2:0)

Стадион: Рајко Митић

Судија: Јован Шегрт

Црвена звезда: Борјан – Гајић, Родић (од 71. Гобељић), Дегенек, Панков – Петровић (од 67. Срнић), Николић, Катаи, Бен (од 67. Вукановић), Иванић (од 46. Канга) – Павков (од 46. Гаврић)

Мачва: Перић - Пејовић (од 46. Суботић), Кременовић, Дабић - Мијаиловић, Кочар, Кнежевић (од 46. Сладојевић), Обровац - Ћирковић (од 74. Н.Панић), Н. Панић, Тримановић